Privatumo politika
MB "Skaitmeniniai sertifikatai" gerbia Jūsų privatumą ir yra vienintelis Jūsų pateikiamos informacijos svetainėje sslcentras.lt sąvininkas. Mes įsipareigojame saugoti Jūsų privatumą. Jūsų pateikiama informacija svetainėje sslcentras.lt yra naudojama Jūsų pateiktiems užsakymams apdoroti ir vygdyti. Kad apsaugoti Jūsų teikiamą informaciją, mes įsidiegėme SSL sertifikatą, kuris šifruoja Jūsų pateiktus duomenis ir padės išvengti informacijos „nutekėjimo“.

Prieiga prie pateiktos informacijos
Jeigu Jūsų pateikta informacija pasikeičia arba nebenorite naudotis mūsų paslaugomis, galite pakeisti, patikslinti, atnaujinti ar ištrinti duomenis prisijungus prie Jūsų paskyros arba parašyti į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą support@sslcentras.lt.

Supažindinimas
Visi prekių ženklai ir produktų pavadinimai naudojami ir nurodomi svetainėje sslcentras.lt yra registruoti ir apsaugoti autorinių teisių.

Autorinės teisės
Autorinės ir intelektinės nuosavybės teisės egzistuoja visam šios svetainės turiniui. Prekiniai ženklai ir specifinės paslaugos matomos šioje įmonės pavadinimas svetainėje yra įregistruotos.

Elektroninių laiškų siuntimas
Mes naudojame elektroninius laiškus bendravimui, užsakymų patvirtinimui ar paprašytos informacijos siuntimui. Mes siekiame iš karto atsakyti į jūsų laiškus.

Pagalba, atnaujinimas, produktų ir paslaugų pirkimas
Mes galime pasinaudoti Jūsų pateikta kontaktine informacija, kad susisiekti su Jumis ir suteikti pagalbą, aptarti sertifikato atnaujinimą ar produktų ir paslaugų pirkimą.

Statistinė Informacija apie Jūsų apsilankymą
Kuomet apsilankote mūsų svetainėje, mūsų kompiuteriai gali automatiškai rinkti statistinius duomenis apie Jūsų apsilankymą. Ši informacija neidentifikuoja Jūsų, tai veikiau informacija apie Jūsų vizitą mūsų svetainėje. Mes galime stebėti statistiką, pavyzdžiui: kiek žmonių apsilanko mūsų svetainėje, koks yra vartotojo IP adresas, kurie puslapiai yra lankomiausi, iš kokių svetainių lankytojai ateina ir kokias naršykles naudoja. Šie statistiniai duomenys yra naudojami siekiant padėti mums tobulinti mūsų svetainės efektyvumą.

Saugumo procedūros
Būkite tikri, kad mes turime saugumo priemonių siekiant apsaugoti bet kokią Jūsų pateiktą asmeninę informaciją nuo praradimo, netinkamo naudojimo ar keitimo. Taip pat, kad apsaugoti Jūsų teikiamą informaciją, mes įsidiegėme SSL sertifikatą, kuris šifruoja Jūsų pateiktus duomenis ir padės išvengti informacijos „nutekėjimo“.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@sslcentras.lt